Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

11 Iva Nadějová

11 Iva NadějováVěk: 21 let
Výška: 180 cm
Míry: 90 - 67 - 92
Turnov
 
Studium
Technická univerzita v Liberci, fakulta pedagogická, obor učitelství pro první stupeň základní školy, pětileté magisterské studium.
 
Zájmy
sólový a sborový zpěv, mažoretky (13 let), sport (fitness, míčové hry, gymnastika, zimní sporty, ...), trávení času s přáteli a rodinou, provázení na hradech a zámcích.
 
Moje motto
Jak dlouho žiji, to nezávisí na mně, ale jestli skutečně žiji, to na mně závisí.
 

11 Iva NadějováCharakterizuj se třemi slovy
Přátelská, nepořádná, svá.

Oblíbené místo
Mé oblíbené místo byste našli v nadmořské výšce 1140 m. n. m. v Krkonoších. Nedaleko horské boudy Dvoračky leží útulná chata Bínovka, která shlíží na Horní Rokytnici již přes 300 let. Na Bínovku i horské okolí, které na Vás dýchá romantikou a čistou přírodou, mám nádherné vzpomínky z dětství. S rodiči a sestrou jsem na tomto místě zažila příjemné a nezapomenutelné okamžiky od stavby dětských iglů až po horské túry na hřebeny hor, kde Vás jednoznačně nadchne výhled do údolí či až za hranice Polska. 
 
Oblíbené jídlo
Boloňské špagety, segedínský guláš, bramborové špalíčky s uzeným masem a špenátem (jsem labužník a miluji spoutu jídel).
 
Oblíbený film
Poslední prázdniny.
 

Oblíbená kniha
Fantasy knihy.
 
Oblíbená hudba
Pop, rock, (Halestorm, Amaranthe, Nightwish, české písně).
 
Nejemotivnější zážitek
Když jsem šla do porodnice, odnést si svou sestřičku domů.
 
Oblíbená fotografie
Tato koláž dvou fotografií patří mezi mé nejoblíbenější z několika důvodů. Nejdůležitějším je Jana, moje sestra, kterou mám moc ráda. Dalším je nádherné pobřeží Costa Brava ve Španělsku, které je zkrátka kouzelné. Obě jsme vyfocené na stejném místě se čtyřletým odstupem. Vždy, když se na ni podívám, vím, že sestru a mě nic a nikdy nerozdělí a také že opakování je matka moudrosti. :D
 
Váš životní sen
Můj největší životní sen je úspěšně dostudovat, najít si dobré pracovní místo ve svém vysněném povolání, postavit si s přítelem malý přízemní dům a celý svůj život s úsměvem věnovat našim dětem. Chci, aby měly alespoň tak krásné dětství jako já. 
 
Proč máte/nemáte ráda život v Libereckém kraji
V Libereckém kraji jsem se narodila a mám ho ráda. Především miluji své rodné město Turnov, srdce Českého ráje, pro nespočet krásných památek a turistických tras. A co nenajdete v Turnově, rozhodně naleznete v poměrně rušnějším Liberci, kam ráda jezdím nejen za studiem, ale také za nákupy, do divadla a dalšími volnočasovými aktivitami. 

11 Iva Nadějová

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou