Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

12 Kristýna Lupínková

12 Kristýna LupínkováVěk: 17 let
Výška: 175 cm
Míry: 85 - 66 - 95
Liberec
 
Studium
Střední průmyslová škola textilní v Liberci.
 
Zájmy
Věnuji se břišním tancům, folkloru a gymnastice na trampolíně. Dříve jsem se ještě věnovala atletice, kterou jsem dělala 6 let. Mám ráda brusle (jak in-line tak i zimní). Ráda sleduji hokejové zápasy. A celkově můžu o sobě říct, že mě sport baví. Na podzim jsem absolvovala taneční kurzy, kde jsem se s mým tanečníkem v soutěži umístila na prvním místě. Začalo nás to velice bavit tak jsme se přihlásili na kurzy pro pokročilé. Je to už o něčem jiném než základní taneční kurzy asi bych mohla říct, že co se týče učení je to zábavnější. A už máme naplánováno, že půjdeme na tzv. „speciálky“, což jsou další taneční lekce po pokročilých. Asi jsem našla další svůj koníček, kterému se začnu naplno věnovat. 
 
12 Kristýna LupínkováMoje motto
Nikdy nevzdávej to, co doopravdy chceš.
 
Charakterizuj se třemi slovy
Přátelská, tolerantní, komunikativní.
 
Oblíbené místo
Mé oblíbené místo je město v Jižních Čechách a tím jsou Strakonice. Jezdím tam na dovolenou s rodiči a příbuznými už 11 let. Mám k tomuto městu vztah. Našla jsem si zde i kamarády, které mám moc ráda, a moc mi na nich záleží. Jsem velice šťastná, že jsem s nimi v kontaktu i přesto, že jsme od sebe tak daleko.
 
Oblíbené jídlo
Mám hodně ráda sladké, ale když se nad tím tak zamyslím tak asi všechno co se dá sníst.
 
Oblíbený film
Parradise kiss a Strážce galaxie.
 
Oblíbená kniha
Malý princ od Exupériho.
 
Oblíbená hudba
Kpop (korejský pop).
 
Nejemotivnější zážitek
Úmrtí babičky. V létě už to bude 8 let, co zemřela. Byla pro mě důležitým člověkem v mém životě, protože byla neskutečně hodná, uměla naslouchat, věděla co je správné a ve všem mě podporovala. A jako asi každá babička uměla výborně vařit a péct. Ráda bych vrátila to období, kdy jsem byla malá a já k ní jezdila na víkendy a tak hezky se o mě starala.
 
Oblíbená fotografie
Moje nejoblíbenější fotografie je z dětství a to s mojí starší sestrou. Je to poměrně stará fotografie, která byla pořízena profesionálním fotografem, když jsme byli v ateliéru s tetou. Sestru mám velice moc ráda a máme k sobě krásný vztah a za to jsem moc vděčná své mamince.
 
Váš životní sen
Navštívit město Soul v Jižní Koreji.

Proč máte/nemáte ráda život v Libereckém kraji
Mám ráda život v Libereckém kraji, protože jsem se zde narodila. Mám tu hodně blízkých přátel, které mám moc ráda, když odjedu na nějaký výlet nebo na dovolenou vždycky se sem ráda vracím. 

12 Kristýna Lupínková

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou