Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

8 Tereza Heroková

8 Tereza HerokováVěk: 18 let
Výška: 178 cm
Míry: 86 - 68 – 91
Liberec
 
Studium
Gymnázium F.X. Šaldy, přírodovědná větev. 
 
Zájmy
Nejdřív bych chtěla říct, že většina gympláků ani neví, co to jsou zájmy (pokud mezi ně nepatří předměty ve škole, nebo matematické olympiády). Ale když mám volno nebo školy víc než zvládnu, zajdu si vyčistit hlavu do posilky. Nedávno jsem zjistila, že u tyče se cítím jako ryba ve vodě, tak jsem se začala věnovat poledance. Samozřejmě na kamarády si vždycky čas najdu, trošku si postěžovat nebo na nějakou tu spontánní akcičku. Hodně volného času trávím taky s mamkou, protože máme skvělý vztah. 
 

8 Tereza HerokováMoje motto
Nikdy nebudu litovat chyb. Chybovat je přínosnější než předstírat dokonalost.

Charakterizuj se třemi slovy
Charakterizovat samu sebe třemi slovy je vážně těžký, takže jsem se ptala lidí ve svém okolí a potom, co jsem vyškrtala věci jako: blonďatá a dlouhý nohy, zbylo většinou empatická, spolehlivá se specifickým smyslem pro humor 
 
Oblíbené místo
Disney Land, ještě nikdy jsem tam nebyla, ale určitě by to bylo ono.
 
Oblíbené jídlo
dorty, hlavně ty hodně čokoládový, obecně mám ráda sladká jídla.
 
Oblíbený film
Oblíbených filmů mám hodně, ale taková srdcovka je asi Sex ve městě a klasika Přátelé. 
 
Oblíbená kniha
Kromě povinné četby nemám vůbec čas číst, ale jestli nějakou knihu čtu poslední dobou často, tak je to učebnice biologie a to z ní ani nematuruji.
 
Oblíbená hudba
V hudbě mám celkem široký záběr a hodně záleží na náladě, takže někdy je to černošský rap a někdy písničky z Hříšného tance, jindy zase Maroon 5.
 
Nejemotivnější zážitek
Když jsem v 11 letech zjistila, že Ježíšek vážně neexistuje. Ona mi to babička sice říkala už v devíti, ale co o tom tak babička může vědět žejo... Takže když mi to pak tvrdila celá třída, řekla jsem si, že je načase svoje přesvědčení o jeho existenci přehodnotit 
 
Oblíbená fotografie
Jednou za čas se my 4 holky sbalíme, nakoupíme hromady jídla a jedem na pár dní na chalupu do Všelibic. Celý den si povídáme, u toho vaříme, pijeme a máme na sobě příšerný oblečení a všechny nás to strašně baví. Tam na vesnici si totiž opravdu odpočineme a neřešíme žádné starosti.
 
Váš životní sen
Spolu s láskou a zdravím bych chtěla mít práci, která mě bude bavit a budu mít možnost rozvíjet svůj osobní potenciál, prostě dosáhnout až na vrchol Maslowovy pyramidy potřeb a pak taky být andílkem Victoria Secret.
 
Proč máte/nemáte ráda život v LBC
Zatím mám k Liberci spíše neutrální vztah. Ale ve stáří určitě ocením, že místa tady mi budou připomínat spoustu hezkých a úsměvných zážitků z mládí a dětství.

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou