Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Castingy skončily. Porotu čeká výběr finalistek

Čtvrtečního castingu v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev se účastnilo téměř 50 dívek ve věku od 17 do 24 let. Porotě se představily dívky z celého Libereckého kraje a nyní na porotce čeká nelehký úkol - vybrat 12 dívek, které postoupí do finále. 

Během obou castingů si všechny dívky prošly úvodním focením, představením do mikrofonu, krátkým rozhovorem s porotou a následně také promenádou v plavkách. Dívky, které se castingů zúčastnily, pocházely z menších či větších měst Libereckého kraje a jejich hlavním úkolem bylo přesvědčit porotu o tom, že do soutěže opravdu patří.

"Jsem přesvědčena, že každá dívka má svůj půvab a kouzlo. Děvčata, která se zúčastnila castingů, nebyla žádnou výjimkou a myslím, že jsme našly několik opravdu zajímavých tváří," popisuje první setkání s děvčaty ředitelka soutěže Veronika Šťastná.

Z pozice porotců dívky hodnotil výkonný producent Pavel Jakubec, ředitelka soutěže Veronika Šťastná, Miss Liberec Open 2012 a finalistka České Miss 2013 Andrea Kolářová, vedoucí taneční školy A-Styl Liberec Lucie Jakubcová a profesionální fotograf Vladimír Labaj. Za Liberecký kraj se castingu zúčastnil také pan Denis Tomáš, vedoucí oddělení tiskového a vnějších vztahů krajského úřadu. Stejně jako v předchozím ročníku měla porota určený způsob bodování, kdy hodnotila projev, vzhled a postavu. K jednotlivým dívkách si porotci zaznamenávali také poznámky, které jim pomohou při výběru dvanácti finalistek.

"Nejtěžší úkol je teprve před námi. Během víkendu bychom se všichni měli sejít a diskutovat nad dívkami tak dlouho, dokud se neshodneme na dvanácti favoritkách. Všechny tváře máme nafocené a celý casting jsme nepřetržitě natáčeli, což nám v mnohých případech s výběrem pomůže," vysvětluje výkonný producent projektu Pavel Jakubec.

Finálový večer soutěže Miss Liberec Open 2014 je naplánován na 26. dubna 2014, dívky tedy budou mít téměř pět měsíců na přípravu, nácvik chůze, mluveného projevu, volných disciplín a mnoho dalšího. "Během následujících měsíců na děvčata čeká profesionální focení, které proběhne v polovině ledna, výlety po Libereckém kraji, módní přehlídky, ze kterých si děvčata budou moci odnést cenné zkušenosti, kulturní a sportovní akce, setkání s partnery a v neposlední řadě také soustředění," vysvětluje Veronika Šťastná.

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou