Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Děkujeme OC Nisa Liberec za podporu

21. prosince 2017 | Největší koncentrace fashion a beauty obchodů na jednom místě – to je OC Nisa Liberec, náš hlavní partner. Seženete tu jak luxusní šperky, oblečení či boty od těch nejznámějších značek, tak třeba i  hi-tech elektroniku.

OC Nisa Liberec
Pokud vás během nákupů přepadne hlad nebo žízeň, můžete se občerstvit v rozlehlém food courtu či v některé z kaváren. Z centra Liberce sem dojedete zcela zdarma, a to autobusem č. 500, pojedete-li autem, zaparkujete pak na jednom z 1800 parkovacích míst. V OC Nisa Liberec bude probíhat i kampaň soutěže Miss Liberecký kraj, takže chcete-li se dozvědět vše podstatné, mějte oči na šťopkách! 
www.nisaliberec.cz

OC Nisa LiberecOC Nisa Liberec


Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou