Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Děkujeme za důvěru! Již počtvrté je Clarion Grandhotel Zlatý Lev naším hlavním partnerem

21. prosince 2017 | Vybraná gastronomie, luxusní ubytování, unikátní kongresové prostory, služby na té nejvyšší úrovni i wellness! To je Clarion Grandhotel Zlatý Lev v Liberci, který se již počtvrté stal naším hlavním partnerem. 

Clarion Grandhotel Zlatý lev

Clarion Grandhotel Zlatý Lev
„Takové důvěry si neskutečně ceníme a věříme, že naše spolupráce bude pokračovat i v budoucích ročnících soutěže. Již teď můžeme prozradit, že se v hotelu uskuteční hned po ukončení finálového galavečera afterparty, jež bude určena pro všechny hosty a partnery,“ říká Pavel Jakubec, výkonný producent soutěže Miss Liberecký kraj 2018.Clarion Grandhotel Zlatý Lev
Clarion Grandhotel Zlatý Lev

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou