Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Dívky z modelingového kurzu prošly kosmetickým workshopem

18. prosince 2017 |  Dívky z modelingového kurzu, jenž pořádá P. J. ART Production ve spolupráci se Střední průmyslovou školou v Liberci, mají za sebou již několik lekcí. V jejich rámci se mladé slečny zatím naučily správnému držení těla, chůzi na podpatcích a navíc se dozvěděly, jaké povinnosti mají profesionální modelky.

Miss Liberecký kraj - kosmetický workshop

„Aktuálně proběhl beauty workshop s vizážistkou a kosmetičkou Michaelou Čechovou, která našim kurzistkám prozradila, jak se správně starat o pleť a jaké prostředky na ni používat.  Připravena byla i ukázka denního a večerního líčení, které mohou dívky využít na módní přehlídky a soutěže, jež se školou absolvují,“ říká Veronika Novotná, ředitelka soutěže Miss Liberecký kraj 2018. 

Miss Liberecký kraj - kosmetický workshop

Miss Liberecký kraj - kosmetický workshop

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou