Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Finalistky mají za sebou celodenní focení i losování čísel

V sobotu 11. ledna 2014 se do A-Styl centra u liberecké Tipsport areny sjely finalistky regionální soutěže Miss Liberec Open 2014. Důvodem bylo celodenní focení promo fotografií, kterého se ujal profesionální fotograf Vladimír Labaj. 

V ranních hodinách všech dvanáct děvčat srdečně přivítala ředitelka soutěže Veronika Šťastná s výkonným producentem Pavlem Jakubcem. Po krátkém úvodu začaly o děvčata pečovat zkušené kadeřnice a vizážistky ze studia Vizáž. Pak už si dívky jednu po druhé začal brát do parády fotograf Vladimír Labaj, který tak za celý den nafotil téměř dva tisíce fotografií. Vizážistky a kadeřnice ze studia Vizáž byly stále v pohotovosti i během focení pro případ drobných úprav.

Fotily se portréty i celé postavy a nyní je na realizačním týmu, aby ze stovek snímků vybral několik desítek nejpovedenějších fotek. Z vybraných fotografií bude veřejnost vybírat nejkrásnější dívku Miss Internet Cerberos a Miss Press Mladá fronta DNES, iDnes.

Během focení panovala v prostorách A-Stylu velmi příjemná a přátelská atmosféra, děvčata se smála, vyprávěla si zážitky z castingů a vyměňovala si zkušenosti. Každá z dívek měla za úkol odpovědět před kamerou na záludné otázky, což budete moci brzy zhlédnout na webových stránkách www.missliberec.cz.

Na závěr si všechny dívky losovaly pořadové číslo, pod kterým budou od této chvíle finalistky představovány veřejnosti. Ještě před odjezdem si vzala slovo ředitelka soutěže Veronika Šťastná, která finalistkách přiblížila program následujících měsíců. Děvčata čeká několik cest po Libereckém kraji, setkání s partnery, společenské večeře, soustředění, módní přehlídky a také finálový večer, který se uskuteční 26. dubna 2014 v libereckém Domě kultury.

Miss Liberec Open 2014 Miss Liberec Open 2014 Miss Liberec Open 2014
Miss Liberec Open 2014 Miss Liberec Open 2014 Miss Liberec Open 2014
Miss Liberec Open 2014    

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou