Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Finalistky navštívily centrum estetické medicíny SKIN CARE Liberec

V rámci soustředění připravil realizační tým pro finalistky Miss Liberecký kraj návštěvu centra estetické medicíny SKIN CARE Liberec, které poskytuje služby v oblasti estetické dermatologie, prevence rakoviny kůže a péče o nohy.

Finalistky nyní ví, jak správně pečovat o svou pokožku a jak si ji chránit před negativními vlivy okolního prostředí.

centrum estetické medicíny SKIN CARE Liberec

Centrum estetické medicíny SKIN CARE Liberec vzniklo v roce 2011. Nejdříve poskytovalo služby v oblasti estetické dermatologie. V loňském roce rozšířili svoje služby o oblast prevence rakoviny kůže a péče o nohy.

SkincarePaní doktorko, co Vás vedlo k tomu založit centrum SKIN CARE Liberec?
V rámci své dermatologické praxe jsem se čím dál častěji setkávala s klienty, kteří si přáli nejen se léčit, ale také vylepšovat svůj vzhled. Proto jsme se rozhodli vybudovat centrum, které bude tyto služby na velmi vysoké úrovni poskytovat. Díky stále rostoucímu zájmu jsme po čtyřech letech naše služby rozšířili a přestěhovali se do nového prostoru citlivě zrekonstruované vily v centru Liberce.

V čem jsou služby, které poskytujete unikátní?
Ve SKIN CARE Liberec poskytujeme prostředí a služby, které jdou nad rámec běžné péče v rámci klasické dermatologické ambulance.
Pracujeme se špičkovými přístroji a používáme nejmodernější metody. Najdete u nás několik moderních laserů, s jejichž pomocí našim klientům ošetřujeme nežádoucí znaménka a výrůstky na kůži, odstraňujeme žilky a pigmentové skvrny, omlazujeme pleť.
Dále máme k dipozici epilační laser pro trvalou redukci růstu a zjemnění nežádoucích chloupků. Jako jediní v Libereckém kraji poskytujeme vyšetření znamének na digitálním dermatoskopu FotoFinder a léčbu nehtových plísní laserem FOX III. Velmi žádané jsou u nás ošetření vedoucí ke zjemnění vrásek. Prostředí v našem centru jsme budovali velmi pečlivě tak, aby se u nás naši klienti cítili dobře a rádi se vraceli.

Centrum estetické medicíny SKIN CARE Liberec

Jak podle Vás pečují dnešní dívky o svoji pokožku?
Dnešní dívky mají úžasné možnosti v péči o pleť. Na trhu existuje nepřeberné množství kvalitních kosmetických přípravků, které pomáhají pleť udržovat dlouho zdravou, hebkou a napnutou. Mladé dívky si ale bohužel často neuvědomují, že jejich pleť také bude stárnout, a že co do ní vloží dnes, později jako když najdou. Často proto péči podceňují a nevěnují jí dostatek pozornosti. Ať už je to v oblasti důkladného čištění a hydratace, tak především ochrany před vlivem UV záření.

Od kolika let by dívky měly začít s péčí o pokožku a prevencí jejího stárnutí? A proč?
O co dříve, o to lépe. Kromě již zmíněného důkladného čištění a následné hydratace osobně za základ péče považuji ochranu před UV zářením. UV paprsky významně přispívají ke stárnutí pleti a podporují vznik nežádoucích pigmentových skvrn, které se s přibývajícím věkem nebo pod vlivem hormonálních změn objevují. Základem prevence by tedy mělo být používání krémů s vysokým ochranným faktorem, a to již od útlého věku.

Centrum estetické medicíny SKIN CARE Liberec

Jaké jsou Vaše plány do budoucna?
Náš plán je jednoduchý - mít co nejvíce spokojených klientů, kterým naše služby pomohly. Máme radost z každého klienta, kterému jsme vrátili úsměv na tvář.

Centrum estetické medicíny SKIN CARE Liberec Centrum estetické medicíny SKIN CARE Liberec Centrum estetické medicíny SKIN CARE Liberec
Centrum estetické medicíny SKIN CARE Liberec Centrum estetické medicíny SKIN CARE Liberec Centrum estetické medicíny SKIN CARE Liberec

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou