Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Finalistky okořenily tradiční libereckou akci Night Of Warriors IX

Jak bojovat o vítězství se přišly podívat finalistky Miss Liberecký kraj 2016 do liberecké Homecredit arény. Konaly se tam tradiční souboje nejlepších bojovníků v rámci Night of Wariors IX.

Finalistky okořenily tradiční libereckou akci Night Of Warriors IX
Většina finalistek viděla ostré souboje bojovníků naživo poprvé. A díky pořadatelům mohly vše sledovat zblízka. Hned na začátku shlédli souboj dvou legend Ivana Ivanky a Luboše Vrňaty. Byl to fantastický zápas, který dostal celou arénu do varu. A nejen ji. Finalistky sledovaly zápasy do posledního úderu.

O pauze si dokonce vyzkoušely, jaké to je stát v ringu bojovníků. Ukázaly návštěvníkům obrázky dětí z Klokánku, které bylo možné zakoupit a podpořit tak finančním příspěvkem tuto instituci. Jak se dívky inspirovaly nejlepšími bojovníky můžete vidět i Vy během finálového večera, který proběhne 23. dubna od 18:30 v Domě kultury Liberec.

Klokánek je projekt Fondu ohrožených dětí, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče (osvojení, pěstounská péče, svěření do výchovy třetí osoby).

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou