Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Hotel Antonie bude po celé tři dny hostit finalistky

Soustředění finalistek Miss Liberec Open 2014, které je naplánováno na začátek dubna tohoto roku, tentokrát proběhne na Frýdlantsku. Dvanáct krásných finalistek regionální soutěže bude po celé tři dny hostit zbrusu nový čtyřhvězdičkový Antonie hotel Frýdlant s wellness, spa i komplexním sportovním zázemím.

Antonie HotelV tuto chvíli jsou již všechny finalistky Miss Liberec Open 2014 dobře známy, děvčata mají za sebou profesionální focení promo fotografií a finálový večer, který připadne na 26. dubna 2014, je stále blíž a blíž. Nejtěžší část soutěže mají finalistky teprve před sebou.

Kromě společenských událostí, večeří, setkání s partnery, návštěv po Libereckém kraji i módních přehlídek je pro dívky připraveno třídenní soustředění, během kterého se děvčata budou učit správně chodit, nacvičovat volné disciplíny i choreografie. „Během těchto tří dnů dívky čeká také exkluzivní focení, na které se všichni moc těšíme. Víc ale prozrazovat zatím nebudeme,“ doplňuje výčet aktivit ředitelka soutěže Veronika Šťastná.


Finalistky se na třídenní soustředění odeberou do regionu Frýdlantska, kde je pro ně připraven čtyřhvězdičkový hotel Antonie, který nabízí ubytování, restauraci, wellness a spa služby a komplexní sportovní zázemí.

 Během tří náročných dnů bude finalistkám k dispozici wellness a spa v podobě   finské sauny, infra sauny, whirpool, plaveckého bazénu, ochlazovacího bazénku nebo také venkovního eko koupacího jezírka s 20 metrovou plaveckou dráhou.

Pro ty, které rády odpočívají aktivně, je v hotelu možnost hrát squash, badminton, tenis nebo využít hotelový fitness, který je vybaven exkluzivními kardio a posilovacími stroji.„Soustředění předchozího ročníku soutěže se uskutečnilo v Liberci, tentokrát se přesouváme na Frýdlantsko, čímž chceme také prezentovat, že soutěž Miss Liberec Open je skutečně pro celý Liberecký kraj. Našim cílem je, aby finalistky poznaly co nejvíce míst Libereckého kraje a podpořily tak kraj jako celek,“ vysvětluje výkonný producent Pavel Jakubec.

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou