Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Jak probíhalo soustředění u našich partnerů.

Finalistky Miss Liberecký kraj 2016 absolvovaly další soustředění u partnerů soutěže. Začaly kurzem líčení v Beauty Salonu Lucie Halamové, dále absolvovaly slavnostní večeři v restauraci horského Hotelu Ještěd a o den později se zúčastnily Maškarního bálu tanečního studia A-STYL Centrum Liberec v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev.

Pro finalistky si kurz líčení připravila Lucie Halamová ve svém Beauty Salonu. Dívky získaly spoustu informací o své pleti, jak o ni pečovat, jak se správně líčit a jaké používat barvy. Dozvěděly se také spoustu zajímavých informací o nejnovějších světových trendech v oblasti péče o pleť a líčení.

Ředitel Clarion Grandhotelu Zlatý Lev v Liberci si pro finalistky připravil kurz etikety a stolování. Dívky tak mohly nové znalosti uplatnit v praxi během slavnostní večeře u partnera soutěže horského Hotelu Ještěd společně s realizačním týmem soutěže.

Soustředění ale není jen o tvrdém tréninku chůze a školeních, ale také o zábavě. Během dvou měsíců dívky navštíví několik společenských akcí. První takovou byl Maškarní bál tanečního studia A-STYL Centrum Liberec, který se konal v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev v Liberci. Finalistky si připravily vlastní kostýmy, které jim opravdu slušely!

A kde můžete finalistky vidět naživo? Již 26. 2. 2016 se účastní v rámci módní přehlídky 11. benefičního plesu hejtmana a o měsíc později budou hosty Reprezentačního plesu Hotelů Morris, 19. března 2016 v Novém Boru, kde budou finalistky mimo jiné i na třídenním soustředění.

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou