Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Korunka pro vítězku představena na tiskové konferenci

Ve čtvrtek 14. listopadu 2013 se uskutečnila tisková konference k soutěži Miss Liberec Open 2014. Mezi hosty byli jak novináři z nejrůznějších médií Libereckého kraje, tak partneři unikátního projektu.

Přítomní měli možnost se osobně seznámit s pořadateli soutěže a dozvědět se, jak se celý ročník bude v nadcházejících měsících vyvíjet. V blízké době soutěž čekají castingy, a to 27. listopadu v českolipském hotelu Morris a 28. listopadu v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev v Liberci.

Miss Liberec Open 2014Na konferenci byly také ředitelce soutěže Veronice Šťastné oficiálně předány autorské korunky pro vítězky soutěže z rukou majitelky společnosti Šenýr Bijoux Olgy Kopalové.


Miss Liberec Open 2014Za nadaci UNICEF, která je i pro ročník 2014 jedním z partnerů soutěže, představila projekt Adoptuj panenku a zachráníš dítě Lana Dukic. Stejně jako v předchozím ročníku budou mít finalistky za úkol vyrobit panenku a prostřednictvím dražby na finálovém večeru tak získat co nejvíce peněz na proočkování dětí proti šesti hlavním smrtelným dětským chorobám v rozvojových zemích.


Odtajněny byly také některé ceny, na které se dívky mohou těšit. Vítězka si odnese roční pronájem automobilu značky Škoda Citigo od společnosti Autotrend Liberec, zájezd do Řecka od společnosti Melissa Travel a také šperky a bižuterii od společnosti Preciosa. Ve hře jsou také víkendové pobyty v hotelu Morris, výhodné poukazy na zájezdy od společnosti Melissa Travel, připojení k internetu od firmy Cerberos, prvotřídní šampaňské Volleraux od společnosti Vins-France a mnoho dalších zajímavých cen.

Fotogalerii tiskové konference nalezente zde...

Korunka pro Miss Liberec Open 2014

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou