Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Miss Liberec Open 2014 má za sebou první casting v České Lípě

Ve středu 27. listopadu proběhl v českolipském hotelu Morris první ze dvou castingů soutěže Miss Liberec Open 2014. Během celého odpoledne vládla příjemná atmosféra. Po registraci a úvodním představení poroty se porotci setkali s prvními děvčaty. Úvodní disciplínou bylo představení, krátký rozhovor s porotou, po té následovala promenáda v plavkách.

Na místa porotců zasedl výkonný producent Pavel Jakubec, ředitelka soutěže Veronika Šťastná, Miss Liberec Open 2012 Andrea Kolářová, ředitelka taneční školy A-Styl Lucie Jakubcová, profesionální fotograf Vladimír Labaj a svou návštěvou poctil také místostarosta České Lípy Mgr. Tomáš Vlček.
Hodnocení dívek probíhalo tajně a v tuto chvíli zatím není nic rozhodnuto. Do soutěže se mohou dívky přihlásit ještě dnes, ve čtvrtek 28. listopadu, kdy v libereckém Clarion Grandhotelu Zlatý Lev proběhne od 16 hodin druhý a poslední casting soutěže Miss Liberec Open 2014. Těšíme se na vás!

Casting Česká Lípa 2014

Casting Česká Lípa 2014

Casting Česká Lípa 2014

Casting Česká Lípa 2014

Casting Česká Lípa 2014

Casting Česká Lípa 2014

Casting Česká Lípa 2014


Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou