Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Liberec 29. 4. 2018 | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Nina Boichenko - Miss Liberecký kraj 2018

Vicemiss již měly své korunky, osm dívek ještě stálo před plným hledištěm a netrpělivě sledovalo moderátora večera Romana Šebrleho. Kdy už povolá na jeviště ty, kteří vysloví jméno nové královny krásy našeho kraje? Když starosta Chrastavy Michael Canov vyslovil jméno Nina Boichenko, vypukly emoce naplno a vítězce se v očích zaleskly slzy dojetí, radosti, ale i úlevy.

„Cítím se tak nádherně, jsem opravdu překvapená, přípravu jsem úplně psychicky nezvládala a moc jsem si nevěřila,“ popsala své pocity vítězka s tím, že ještě neví, co bude dál. „Teď vím jen jedinou věc, že až se ráno probudím, tak si dám určitě lívance. Protože se na ně těším už měsíc,“ plánuje si Nina Boichenko.

Miss Liberecký kraj 2018

Korunku první vicemiss získala studentka psychologie Aneta Pavlatová ze Semil, která se také stala Miss Fitness. Cesta k tomuto titulu přitom nebyla vůbec jednoduchá. Hodnotila se totiž největší „proměna“ kondice za dobu od castingu po finále. „Dívky absolvovaly mnoho soustředění, cvičily s osobním trenérem, měly k dispozici i výživové odborníky a podobně. To je velká přidaná hodnota naší soutěže a Aneta dokázala tuto možnost využít na maximum,“ říká Veronika Novotná, ředitelka soutěže.

Druhou vicemiss Libereckého kraje 2018 je Lucie Korubová, která měla nejvíce příznivců i mezi diváky v sále. Ti se postarali o to, že Lucii nakonec ozdobily korunky hned dvě. Získala totiž titul Miss Sympatie. Dvě korunky pak zdobí i další dívku, libereckou rodačku Barboru Kafkovou. V online hlasování jí veřejnost udělila tituly Miss Internet A-net a Miss Press Liberecký deník. 

Miss Liberecký kraj 2018

Soutěž Miss Liberecký kraj již tradičně spojuje to nejlepší ze světa krásy a módy na Liberecku.

Soutěž Miss Liberecký kraj již tradičně spojuje to nejlepší ze světa krásy a módy na Liberecku. Například koktejlky, v nichž se finalistky na úvod večera představily, navrhly dvě studentky Střední průmyslové školy textilní v Liberci. „Jsem moc rád, že řada firem z těchto oborů spojila své jméno s naším projektem. Bez nich by nebylo možné soutěž uspořádat. Poděkovat bych chtěl všem. Za všechny například společnosti Šenýr Bijoux za krásné korunky, značce PONER za šaty na závěrečné defilé, značce WERSO, která poskytla luxusní spodní prádlo pro promenádu, ale také vizážistkám Michaele Čechové a Lucii Jánské z Comfort Studia a skvělým kadeřnicím ze salónu H2O2 a mnoha dalším,“ říká Pavel Jakubec, výkonný producent Miss Liberecký kraj.

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou