Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Miss Liberecký kraj je pro mě srdeční záležitostí, prozradila majitelka společnosti ŠENÝR

Rodinná firma ŠENÝR má tradici šperkařství již od roku 1900. Patří mezi nejlepší výrobce bižuterie v Čechách. Největší úspěchy slaví na světových veletrzích v Evropě i Asii.

Partnerstvím s Českou Miss ŠENÝR získal popularitu nejen v tuzemsku ale i na světových soutěžích krásy. Senyr BijouxKorunkami od ŠENÝRU se pyšní vítězky České Miss z let 2011 až 2015. V Reunionu mají putovní korunku pro Miss Reunion od roku 2010. Také zdobí skvělé osobnosti kulturního i politického života v různých částech planety a všechny ženy, které touží originálně doplnit svou krásu ručně vytvořenými šperky skvělých designů.

 
Vyzpovídali jsme majitelku společnosti Olgu Kopalovou-Rynešovou, která je naším oficiálním partnerem od počátku obnovené tradice Miss Liberecký kraj.

Miss Liberecký kraj 2016 - Šenýr

Kdy jste poprvé začala podporovat soutěže Miss a jak jste se k tomu dostala?
Již moji rodiče vyráběli korunky pro Miss Junior USA. Také další čelenky a korunky pro různé příležitosti. První korunku pro Miss ČR jsme vyrobili v roce 2010, tehdy pro tým pana Zapletala.

Miss Liberecký kraj 2016 - Šenýr
 
Jaké soutěže krásy získávají korunky pro vítězky právě od Vás?
To vám asi nedokážu přesně vyjmenovat, krom České Miss do loňského roku to jsou Miss Press, Dívka roku, Miss Golf, Miss Karviná a mnohé další, některé soutěže zmizí po prvním ročníku jako Miss Farmacie či Universitní Miss a zase se objevují nové. Je toho hodně.

Miss Liberecký kraj 2016 - Šenýr

Kromě korunek jste v úzkém spojení i s módním průmyslem. Nedávno jste se podílela například na projektu oficiálních šatů pro město Jablonec. Jak jste se k tomu dostala? 
Projekt Návraty k hodnotám patří skvělé módní návrhářce Marušce Zelené a my na něm společně pracujeme už delší dobu. Když Magistrát Jablonce oslovil Marušku s tvorbou šatů pro Jablonec, okamžitě mi volala, že se to bude krásně doplňovat s korunkou od nás a jestli do toho jdu :D . Nedalo se odmítnout :) .

Miss Liberecký kraj 2016 - Šenýr
 
5. Proč podporujete soutěž Miss Liberecký kraj 2016?
Jedná se o srdeční záležitost.
 
Jaký úspěch firmy je pro vás nejvíc?
Určitě spojení s Českou Miss, osobní dar pro Sophii Loren a v neposlední řadě rozzářené oči všech spokojených zákaznic.

Miss Liberecký kraj 2016 - Šenýr
Miss Liberecký kraj 2016 - Šenýr

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou