Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Na sv. Valentýna portál LIBEREC MĚ BAVÍ spustil hlasování o Miss Internet Cerberos 2014

Již nyní můžete hlasovat pro nejkrásnější dívku Miss Internet CERBEROS 2014 na portálu Liberec mě baví, který pro finalistky k svátku sv. Valentýna v pátek 14. února 2014 spustil hlasování.

V nejbližší době bude spuštěno hlasování také na informačním portálu iDnes, kde budete moci zvolit nejkrásnější dívku Miss Pres Mladá fronta, iDnes.

Hlasování Miss Internet CerberosJména a tváře všech dvanácti finalistek soutěže krásy Miss Liberec Open 2014 již známe. Do velkého finálového večera, který se uskuteční v pátek 26. dubna 2014 v libereckém Domě kultury, zbývají více jak dva měsíce příprav.

Během této doby budete moci rozhodnout, která z dívek získá titul Miss Internet CERBEROS 2014, Miss Press Mladá fronta, iDnes 2014 a pokud si během následujících týdnů zakoupíte lístek na velké finále, budete moci také hlasovat o Miss SYMPATIE přímo s diváky v sále.

O nejkrásnější dívce Miss Internet CERBEROS můžete hlasovat na portálu Liberec mě baví , který jako mediální partner spustil hlasování během pátku 14. února 2014. Vaše hlasy tak budete moci posílat ve dne i v noci po několik týdnů.
V rámci hlasování na portálu Liberec mě baví se vám dívky také představují trochu blíž prostřednictvím medailonků, které pro vás samy sepsaly.
Každý čtenář má pouze jediný hlas, který může věnovat své favoritce.

Valentýn

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou