Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Přihlas se a získej zkušenosti a neopakovatelné zážitky

Pokud si myslíte, že byste se Miss Liberec open pro rok 2014 mohla stát právě vy, přihlaste se na castingy, které se uskuteční 27. a 28. listopadu. Nenechte si utéct vaši šanci! Na castingy se můžete přihlásit prostřednictvím elektronického formuláře.
Co vám účast v soutěži Miss Liberec Open 2014 nabídne?


Soutěž Miss Liberec Open je projekt, který dívkám nabízí velmi cenné zkušenosti nejen z oblasti modelingu. Během castingů na dívky čeká focení, promenáda v plavkách, představení a krátký rozhovor s porotou.

„S kamarádkou jsme začaly žertovat, že si půjdeme vyhrát auto a nejdříve to nebraly nijak vážně. Postupně jsme o tom uvažovaly už vážněji, ale pořád jsem měla velké pochybnosti, jelikož jsem se nikdy předtím modelingu nevěnovala, na žádné soutěži krásy jsem také do té doby nebyla, a dokonce jsem snad ani nikdy nestála před objektivem profesionálního fotografa,“ popisuje své první kroky k vítězství Miss Liberec Open 2012 Andrea Kolářová.

Finalistky Miss Liberec Open 2014

Ať už vás porota vybere do finálové dvanáctky nebo ne, během castingu budete mít možnost se potkat s velmi zajímavými lidmi a vyzkoušet si na vlastní kůži, jaké je být modelkou. V případě, že budete porotou vybrány a postoupíte do finále, čeká vás řada jedinečných zážitků – profesionální péče vizážistů, kadeřníků a fotografa, rozhovory s médii, výlety po Libereckém kraji, společenské a sportovní aktivity, několikadenní soustředění, setkání s partnery soutěže a známými osobnostmi jako je např. Libor Bouček, který bude opět moderovat finálový večer.

Na soutěž nadšeně vzpomíná i 1. Vicemiss Miss Liberec Open 2012 Natálie Kotková: „Kdybych mohla, do soutěže bych se přihlásila znovu, neváhala bych ani vteřinu. Na celou soutěž a i období po ní vzpomínám s úsměvem na tváři a ráda si prohlížím fotky právě ze všech  doprovodných akcí. Ono je skvělé být toho všeho součástí a jsem za to šťastná. Nejlepší vzpomínky jsou ale na to, co se dělo v backstage, ať už před nebo po akci, přehlídce či focení.“

Hodnotné ceny pro vítězky soutěže

Ve hře jsou samozřejmě také hodnotné ceny v podobě ročního pronájmu automobilu Škoda Citigo od společnosti Autotrend Liberec, zájezd do Řecka a zvýhodnění zájezdů od společnosti Melissa Travel, šperky a bižuterie firmy Preciosa, připojení k internetu od společnosti Cerberos, víkendové pobyty v hotelu Morris, kvalitní šampaňské Volleraux od společnosti Vins-France a samozřejmě také autorské korunky z dílny Šenýr Bijoux.


Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou