Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Přihlaste se na casting a staňte se Miss Liberec Open 2014!

Máte chuť nahlédnout do světa modelingu a získat řadu nezapomenutelných zážitků na profesionálním focení, soustředění, návštěvách po regionu a mnoha dalších aktivitách?

Plakát Miss Liberec Open 2014Přihlaste se do soutěže. 
Pokud jste dívka ve věku 17 – 24 let, jste svobodná, bezdětná, bezúhonná a máte trvalé bydliště v Libereckém kraji, případně v tomto kraji studujete, pak se můžete přihlásit... prostřednictvím elektronického formuláře.

Elektronický formulář vyplňte, nahrajte vaše fotografie portrétu a celé postavy a odešlete. Po registraci vám bude zaslán e-mail s potvrzením o doručení. V dalších dnech očekávejte pozvánku na casting, který se bude konat na konci listopadu v Liberci a České Lípě. Kompletní pravidla castingů.

CASTINGY
27. 11.Česká Lípa
16:00
28. 11.Liberec
  16:00


Miss Liberec Open

Miss Liberec Open
Miss Liberec Open
Miss Liberec Open
Miss Liberec Open

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou