Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Rozhovor s partnerem Mellisa Travel

Vyzpovídali jsme majitele cestovní kanceláře Melissa Travel pana Ivana Baraníka, CK Melissa Travel byla založena v roce 1994 a má za sebou již 21 úspěšných sezón.

Sídlí v Revoluční ulici v Liberci. Specializuje se na Řecko, především na malé řecké ostrůvky a malebná městečka na pevnině, nikoli na masový turismus. Zájezdy pořádá leteckou, autobusovou i kombinovanou dopravou. Pro klienty jsou navíc připraveny transfery zdarma s nástupními místy po celé České republice.

Melissa travelCestovní kancelář Melissa Travel je již podruhé oficiálním partnerem soutěže Miss Liberecký kraj. Vítězky tak letos opět získají zájezdy do Řecka. 

1) Destinace, které klientům nabízíte, máte dlouhodobě v nabídce nebo se jedná vždy o novinky?
Každý rok naši nabídku rozšiřujeme o nové destinace tak, aby měli klienti, kteří s námi cestují mnoho let, možnost poznávat nová místa. Samozřejmě ponecháváme i osvědčená místa, kam se klienti rádi vrací i vícekrát za sebou. 

2) Proč jste se rozhodli nabízet atypická místa a nepodlehli jste trendu masové turistiky?
Snažíme se našim klientům nabízet exkluzivitu, pravou řeckou atmosféru, řeckou pohostinnost a autentičnost místa, kterou v destinacích masového turismu s hotely kde je cca 100 a více pokojů nepoznají. Nabízíme též možnost individuálního zájezdu sestaveného na základě přání klienta, zajistíme klientům svatbu na pláži nebo aktivní dovolenou plnou adrenalinu a zábavy. 

3) V čem je přístup Vaší cestovní kanceláře odlišný od jiných cestovních kanceláří?
Klademe důraz na osobní přístup ke klientům, kterým podáváme přesné informace z míst pobytu na základě našich osobních zkušeností. Klientům nabízíme nepřeberné množství vlastních fotografií a také námi natočené videoukázky, na základě kterých si klient udělá vlastní představu o vybrané destinaci.

Pokud hledáte odpočinek od celoročního shonu, průzračně čisté moře, nádherné pláže a výbornou kuchyni, jistě si vyberete z naší bohaté nabídky zájezdů. Nyní navíc za akční ceny. Například Kréta již od 10 990 Kč. Rodiny s dětmi mohou u vybraných destinací využít speciální nabídky „dítě zdarma".

Kefalonie
http://www.melissatravel.cz/recko/18/kefalonie-vseobecne
http://www.melissatravel.cz/recko/33/kefalonie-lassi/90/zacharula
Kefalonie

Ithaka
http://www.melissatravel.cz/recko/107/ithaka
http://www.melissatravel.cz/recko/108/ithaka-kioni/366/apostolis
Ithaka

Skopelos
http://www.melissatravel.cz/recko/35/skopelos-vseobecne 
http://www.melissatravel.cz/recko/26/skopelos-glifoneri/20/kavouris
Skolepos

Rhodos-Stegna
http://www.melissatravel.cz/recko/45/rhodos-vseobecne
http://www.melissatravel.cz/recko/46/rhodos-stegna/98/tsambika
Rhodos

Kréta – Chrisselen
http://www.melissatravel.cz/recko/38/kreta-vseobecne
http://www.melissatravel.cz/recko/22/kreta-platanias/23/chrisselen
Kréta

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou