Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Šaty na závěrečné defilé a plavky od značky PONER

Návrhářské duo Ponerových pochází z Liberce. Nově se spojili s projektem Miss Liberecký kraj 2016.

Speciálně pro dívky připravili společenské šaty na závěrečné defilé a jejich plavky jsou dívkám šité na míru. Kolekci Nikol a Jakuba Ponerových můžete vidět naživo již zítra v průběhu finálového večera v Domě kultury Liberec. Začínamé v 18:30 hodin.

PonerPředstavte nám Vaši společnost.
Jsme sourozenecké návrhářské duo Nikol a Jakub Ponerovi. Naše osobitá značka PONER vznikla z lásky k módě a snahy dopřát všem ženám a můžům přesně to, po čem touží. Naším cílem je především, aby se žena cítila přirozeně, dobře, pohodlně a sexy. Proto mají naše zákaznice možnost bezprostředně se podílet na návrhu svých šatů, plavek, prádla i dalších kousků. To samé platí také pro muže.

Poner

Jak jste se dostali k návrhářství?
Kuba svoje návrhářské a šicí dovednosti předvedl tak 10 let nazpět, kdy navrhl šaty pro Gabrielu Partyšovou. Mně a všem mým kamarádkám ušil šaty na maturitní ples, ale k tomu, abyste mohli uspět, musíte zvládat i obchodní stránku a ta přišla až se mnou. :) Já jsem vždy milovala módu, ale že by mě jednou mohla živit, mě nikdy nenapadlo, ale nápad na zdobená prádla přišel na jednoum pražském večírku, kde jsem koukala na místní tanečníce a prostě si řekla, že to jde dělat lépe, a tak se začalo s prádlem a pak se to postupně nabalovalo :-)

Kdo z Vás hraje jakou roli ve firmě?
Vystudovala jsem VŠ se zaměřením na ekonomii a Kuba na reklamu. O obchod a PR se tak starám spíše já a Kuba má na starosti více uměleckou stránku. Každý návrh či obchodní rozhodnutí však řešíme spolu.

Jak náročné je připravit novou kolekci?
Náročné to určitě je, ale spíše to záleží na všech okolních aspektech. My jsme se například k ucelené kolekci ještě nedostali, nevím jestli je to dobře či špatně, protože to oproti ostatním děláme jinak, ale snažíme se lidem ukázat co všechno jsem schopni zvládnout a proto je to takové od všeho něco zatím.:)

Jaké jsou Vaše největší úspěchy?
Každý náš nový zákazník je úspěch.:) Já za celkový úspěch považuju to, kam jsme se dokázali dostat během jednoho roku. Kolik jsme zvládli přehlídek , šatů, prádla, dokonce příborník na míru či rekonstrukci baru. Je toho opravdu hodně na co můžeme být pyšní.

Kde byste chtěli vidět vaši firmu za 5 let?
Nevím jak Kuba, ale já nejraději v důchodu.:D Nee...do budoucna chceme určitě vybudovat silnou značku a uspět v zahraničí. Už bude mít vše svůj řád, budeme mít půjčovnu, krejčovství, dělat přehlídky na míru a kdo ví co dál.:) mě stále něco napadá.:)

Žijete svůj sen?
Já si myslím, že ano, to jak žiju teď jsem si vysnila před rokem, takže teď už si stanovuju další sny :-) a Kuba si tento život vždy přál, baví nás naše práce a jsem zdravý a to je základ.:)

Proč podporujete Miss Liberecký kraj?
Oba pocházíme z Liberce, takže kus našeho srdce patří stále do toho to města , kde máme rodinu a kamarády.:) Přece jen jsme tu strávili přes půlku života.:)

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou