Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Seznamte se, finalistky Miss Liberec Open 2014!

Dvanáct nejkrásnějších dívek Libereckého kraje, které se 26. dubna 2014 utkají o titul Miss Liberec Open 2014, se vám představují...


V medailoncích dívek se dozvíte, odkud pocházejí, co rády čtou, koho vnímají jako významnou osobnost, jaké jsou jejich oblíbené filmy nebo kde nejraději odpočívají.


Pečlivě vybírejte, již brzy budete moci hlasovat pro vaši favoritku! Dívky budete moci na vlastní oči vidět ve středu 19. února 2014 v multikině Cinestar. Finálový večer je každým dnem blíž a blíž, což znamená, že je na řadě také hlasování veřejnosti, vás čtenářů a fanoušků, o nejkrásnější dívky Miss Internet Cerberos a Miss Press Mladá fronta, iDnes.

Hlasování bude spuštěno již za několik dní . Pokud se ještě rozhodujete, které z finalistek dáte váš hlas, možná vás o té správné volbě přesvědčí medailonky všech dvanácti dívek na webové stránce finalistky Miss Liberec Open 2014, které doprovází promo fotografie, ale i fotky z dětství.


Pokud vám v rozhodování nepomohou ani medailonky, můžete se v blízké době s děvčaty osobně setkat, a to přesně ve středu 19. února 2014 od 18 hodin v rámci módní přehlídky, která bude součástí Dámské jízdy v libereckém multikině CineStar. Během večera se budete moci těšit také na welcome drink, ochutnávky kávy, prezentaci kosmetiky, soutěž a v neposlední řadě na exkluzivní předpremiéru snímku Angelika.

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou