Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Vítězky Miss Liberec na Benefiční aukci panenek

V Praze, v Českém muzeu hudby se uskutečnila Nádherná akce pro dobrou věc – Benefiční aukce panenek známých osobností na podporu očkovacího programu – pořádaná mezinárodní organizací Unicef.

Večera se účastnilo mnoho známých osobností např. Michal Vieweg, Bára Nesvadbová, Jitka Čvančarová, Jan Kanyza, Heidy Janků, Valerie Zawadská a další.

Naše vítězky Miss Liberec 2012 - Andrea Kolářová, 1.vicemiss Natálie Kotková a 2.vicemiss Klára Kabátková měly v tento významný večer důležitou úlohu – prezentovaly jednotlivé panenky, které se právě dražily. Díky přítomným hostům a možná i díky našim vítězkám, kterým to nesmírně slušelo, se nakonec vybralo více než 1.000.000,- Kč.

Vítězky Miss Liberec na Benefiční aukci panenek
10. benefiční aukce panenek předních módních návrhářů a známých osobností na podporu očkovacích programů UNICEF, která se konala v úterý 4. prosince od 19 hod. v Českém muzeu hudby v Praze.

Draženy byly panenky těchto tvůrců: Jiří Bartoška, Lucie Bílá, Zbigniew Czendlik, Jan Čenský, Petra Černocká, Jan Činčera, Jitka Čvančarová, Eva Eisler, Patrik Eliáš & Petra Eliáš Voláková, Květa Fialová, Tereza Herz, Hotel HILTON & Helena Mertlová, Jan Hřebejk, Heidi Janků, Eva Jiřičná, Jiřina Jirásková, Petr Kalouda, Jan Kanyza, Olga Lounová, Dana Morávková, Bára Nesvadbová, Rony Plesl, Liběna Rochová (patronka projektu), Susan Sarandon, Jitka Smutná, Vladimír Staněk, Robert Vano, Michal Viewegh s manželkou, Karel Voříšek, Ivan Vyskočil, Valérie Zawadská.

Vyvolávací cena každé panenky byla jako každým rokem stanovena na 3000 Kč, což je suma postačující ke komplexnímu proočkování 5 dětí.

Za nejvyšší sumy byly letos vydraženy panenky Ronyho Plesla (100 000 Kč), Roberta Vano (70 000 Kč), Evy Jiřičné (panenka Goldie za 63 000 Kč), Petra Kaloudy (60 000 Kč), Liběny Rochové (57 000 Kč), Evy Jiřičné (panenka Foldie za 55 000 Kč), Michala Viewegha (51 000 Kč), Evy Eisler (50 000 Kč) a Báry Nesvadbové (50 000 Kč).

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou