Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Zvolte si svou Miss Press Mladá fronta DNES a iDnes už nyní!

V úterý 18. února 2014 bylo ve večerních hodinách spuštěno hlasování o nejkrásnější dívku tisku, tedy Miss Press Mladá fronta DNES a iDnes. Hlasovat můžete na portálu iDnes, kde je připravena galerie fotografií všech dívek i s krátkými medailonky.

Hlasuj pro Miss Press
V tuto chvíli již můžete rozhodnout, která z finalistek získá titul Miss Press Mladá fronta DNES a iDNES, a to až do 17. dubna 2014 do 12 hodin na webových stránkách iDnes pro Liberecký kraj.

Na vás, čtenářích a fanoušcích, je i rozhodnutí, kdo si odnese titul Miss Internet Cerberos. Toto hlasování probíhá na portálu Liberec mě baví až do 21. dubna 2014 do 12 hodin.

Vyhlášení výsledků obou anket připadne na pátek 26. dubna 2014, kdy se v libereckém Domě kultury uskuteční slavnostní finálový večer za přítomnosti všech dvanácti finalistek, organizátorů, partnerů a v neposlední řadě také slavných osobností jako je například moderátor Libor Bouček, Olga Lounová nebo Ondřej Ruml. 

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou